Na jakie oferty warto zwrócić uwagę podczas black week 2022?

Black Friday znany jest w wielu krajach z atrakcyjnych wyprzedaży i znaczących przecen w wielu sklepach należących do popularnych sieci handlowych. Od kilku lat takie działania praktykowane są również w Polsce i coraz częściej noszą nazwę Black Week, czyli czarny tydzień. Codziennie klienci mogą liczyć na ciekawe oferty z różnorodnych kategorii, które dostępne są zarówno w punktach stacjonarnych jak i sklepach internetowych. Warto jednak odpowiednio zaplanować swoje zakupy podczas Black week 2022 w Tania książka.

Jak nie przepłacać podczas akcji promocyjnych?

Spora grupa konsumentów z niecierpliwością wyczekuje zapowiadanego wcześniej tygodnia wyprzedaży. Niestety, w niektórych przypadkach ceny mogą zostać obniżone na chwilę przed wielkim wydarzeniem, aby w trakcie trwania oferty sprzedać poszczególne artykuły po cenie pierwotnej. Aby uniknąć tego typu działań planując swoje zakupy warto odpowiednio wcześnie rozpocząć monitorowanie cen. Na uwagę z całą pewnością zasługują takie akcje jak:

– brak oprocentowania dla płatności ratalnych,

– odroczona pierwsza rata,

– kilkadziesiąt procent rabatu przy użyciu kodu od ceny pierwotnej,

– darmowa dostawa dla wszystkich zamówień,

– zakupy bez podatku VAT.

Jakie sklepy obchodzą Black Week?

Black Friday oraz Black Week zwykle świętują sklepy odzieżowe oraz obuwnicze znanych sieci a także dyskonty, markety oraz punkty usługowe. Ciekawych ofert można się spodziewać także na popularnych platformach sprzedażowych. Wielkie wyprzedaże odbywają się zwykle pod koniec listopada, dzięki czemu jest to idealny czas na kupno pierwszych świątecznych prezentów dla najbliższych lub mikołajkowych upominków. Aby pod wpływem emocji nie kupować zbyt wielu artykułów warto stworzyć listę zakupów i ściśle się jej trzymać. W tym okresie na specjalną uwagę zasługują sprzęty elektroniczne, których cena jest bardzo atrakcyjna, między innymi laptopy, telefony, konsole do gier czy sprzęty gospodarstwa domowego.

Coraz częściej do akcji promocyjnej dołączają się popularne restauracje oraz sklepy ze zdrową żywnością.